TRANS-KOW przeprowadzki w Poznaniu

Przeprowadź się szybko i sprawnie

TRANS-KOW tanie przeprowadzki w PoznaniuPoznań to miasto, w którym mieszka dużo dosyć „mobilnych” i niekiedy często zmieniających miejsce zamieszkania ludzi. Jest to także miasto typowo studenckie i z tego to powodu do grona „przeprowadzkowiczów” należą głównie studenci. Okazuje się jednak, że to nie tylko im zależy na tym, żeby wszelkie czynności związane z przeprowadzką przebiegły w sposób nie tylko szybki i łatwy, ale przede wszystkim – tani. I jest jeszcze jeden istotny szczegół – nie zawsze ta przeprowadzka odbywa się „wewnątrz” Poznania. Niekiedy zatem konieczny jest profesjonalny transport mebli i innych sprzętów do zupełnie innego miasta. Wszelkie te wymogi spełnić może zajmująca się przeprowadzkami poznańska firma TRANS-KOW.

Tanie przeprowadzki - kilka słów na temat oferty

TRANS-KOW przeprowadzki w Poznaniu - tanioTRANS-KOW to przedsiębiorstwo, któremu powierzyć można przeprowadzki obejmujące nie tylko teren Poznania, ale także całego kraju. Jakie rzeczy można przetransportować, korzystając z usług tej firmy? W zasadzie wszystkie te, które niezbędne są do tego, żeby stworzyć sobie właściwy komfort mieszkania. Mowa tutaj oczywiście o meblach, sprzęcie AGD, armaturze łazienkowej, a nawet – samych materiałach budowlanych. Trzeba jednak pamiętać, że istotna okazuje się waga przewożonych przedmiotów. W przypadku transportu krajowego może ona sięgać do 1.150 kg. Jeśli natomiast chodzi o mini transport krajowy, to tutaj waga nie powinna wynosić więcej niż 750 kg. Warto zaznaczyć, że każde złożone zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny. Ponadto można uzyskać fakturę VAT. Wspomnieć należy także i o tym, że, oprócz mebli, materiałów budowlanych czy armatury, przy pomocy firmy TANS-KOW przewieźć można również paczki, przesyłki czy towary drobne.

Klasa „sprzętu na kółkach” – czyli coś na temat samochodów transportowych

TRANS-KOW transport oraz przeprowadzki w PoznaniuJeżeli już mowa o przeprowadzkach i przewożeniu czegokolwiek, sama z siebie pojawia się myśl, która sugeruje, że przy tego typu usługach, żeby móc kompleksowo zrealizować proponowaną ofertę, niezbędny okazuje się odpowiedni samochód. TRANS-KOW wykorzystuje dwa auta. Pierwszy z nich to Fiat Diablo Maxi. Jego ładowność wynosi 750 kg. Długość, szerokość i wysokość natomiast to odpowiednio: 2,0 m, 1,2 m oraz 1,2 m. Drugie auto,, to pojazd większych gabarytów. Jego ładowność do 1150 kg. Wyposażono go w kontener z windą. Długość, szerokość i wysokość to odpowiednio: 3,4 m, 2,1 m, 2,2 m.

Ku wymaganiom oraz dla wygody klientów
Co jeszcze liczy się, oprócz jakości i szybkości usługi? Oczywiście – cena, jaką trzeba będzie uiścić za usługę. Aspekt finansowy ważny jest chyba wszędzie. Jak już wspomniano tutaj, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku TRANS-KOW skorzystać można z cen promocyjnych, które mogą wynosić kwoty rozpoczynające się już od 40 zł. Istotny jest także szybki kontakt z potencjalnym usługodawcą. Na stronie internetowej tego przedsiębiorstwa określono nie tylko jego lokalizację, ale także wskazano dni i godziny otwarcia oraz podano telefon kontaktowy i adres e-mailowy. Taka polityka na pewno zyska uznanie w oczach potencjalnych klientów, którzy chcieliby skorzystać z usług przeprowadzkowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu
– od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8:00 do 20:00.

kontakt telefoniczny:
512 - 732 - 612
adres e-mail:
biuro@trans-kow.pl
| przeprowadzka Poznań | przeprowadzki Poznań tanio | przeprowadzki Poznań cennik | przewóz mebli Poznań
S-COM.pl