TRANS-KOW przeprowadzki w Poznaniu

Firma przeprowadzkowa z Wielkopolski

TRANS-KOW transport mebli w PoznaniaZmiana miejsca zamieszkania, przeprowadzka zawsze kojarzy się z wielkim pakowaniem i przewożeniem rzeczy oraz wielu sprzętów. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na przewóz mebli własnym samochodem, gdyż bardzo wielu z nas posiada samochody osobowe. Problem jednak można rozwiązać w łatwy sposób, Trans Kow to poznańska firma transportowa, która specjalizuje się w przewozie mebli oraz mniejszego i większego AGD. Posiadanie szybkiego fiata Doblo maxi o ładowności do 750 kg oraz fiata Ducato o ładowności nieco ponad 1110 kg, to baza, która pozwala na przyjęcie wielu wymagających zleceń. Drugi z pojazdów wyposażony jest w kontener z windą, co bardzo ułatwia ładowanie kłopotliwych, ciężkich pakunków. Pojazdy, które nie są dużymi samochodami dostawczymi mogą bez problemu podjechać pod każdą klatkę schodową, gdzie podjazdy są zwykle bardzo wąskie, wjadą na teren posesji domku jednorodzinnego, tak więc załadunek może odbywać się dosłownie i przenośni pod drzwiami klienta, bez konieczności dalekiego noszenia ciężkich pakunków.

Gdy potrzebny jest fachowy przewóz mebli...

Firma transportowa Trans Kow wyposażona jest z najnowocześniejsze sprzęty służące umocowaniu mebli i innych przedmiotów podczas przejazdu. Żaden przewożony element nie ulegnie zniszczeniu, nie zarysuje sąsiadującego z nim sprzętu.

TRANS-KOW przewóz mebli PoznańPropozycja przedstawiona na www.trans-kow.pl dotyczy nie tylko mieszkańców poznania, usługi transportowe stanowią ofertę dla terenu całej Polski, gdyż coraz więcej przeprowadzek dotyczy zmiany miejsca zamieszkania z jednego miasta do innego.

Ekipa wykonująca usługi w zakresie przeprowadzek wynosi z pomieszczeń kłopotliwe gabarytowo meble niezależnie od tego czy budynek dysponuje windą czy jedynie schodami. Bardzo częstym kłopotem osób, które planują przewieźć meble lub inne większe sprzęty jest brak posiadania wystarczająco ładownego samochodu, jak również brak możliwości samodzielnego zniesienia i wniesienia lodówki, pralki, komody itd.

Trans Kow podchodzi do każdego zlecenia w indywidualny sposób, dla każdego klienta kalkulowana jest inna wycena, gdyż zlecenia mogą bardzo różnić się od siebie. Podstawowe kryteria to odległość pomiędzy punktem A i punktem B, wielkość załadunku, konieczność zniesienia i wniesienia sprzętów w zależności od ilości kondygnacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu
– od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8:00 do 20:00.

kontakt telefoniczny:
512 - 732 - 612
adres e-mail:
biuro@trans-kow.pl
| przeprowadzka Poznań | transport przeprowadzki Poznań | przeprowadzki Poznań cennik | przewóz mebli Poznań
S-COM.pl
Przedsiębiorstwo usługowo – handlowe świadczy także zlecenia drobne. Istnieje możliwość zamówienia usługi związanej z przewiezieniem niewielkiego ładunku w obrębie miasta (Poznań) lub do innych miejscowości. Usługa ta zbliżona jest swoim charakterem do typowej usługi kurierskiej.

Firma Trans Kow współpracuje z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, wystawiając odpowiednie specyfikacje oraz faktury VAT. Zamawiając usługę transportową, klient może być całkowicie pewny, iż jego załadunek zostanie odebrany i dostarczony na czas, a podczas przewozu wszelkie elementy będą odpowiednio zabezpieczone.

Usługi transportowe w dużym mieście to spora konkurencja, warto więc wybierać firmy sprawdzone, istniejące długo na rynku, posiadające bardzo dobra opinię. Bardzo ważnym kryterium wyboru usługodawcy są także godziny w jakich może dojść do wykonania zlecenia. Specjaliści od przeprowadzek z Trans Kow pracują od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Taka rozpiętość czasowa jest z pewnością bardzo wygodną opcją dla klientów poszukujących solidnej firmy transportowej.