TRANS-KOW przeprowadzki w Poznaniu

Cena spokoju i wygody

Przeprowadzka w nowe miejsce może być doświadczeniem tyleż ekscytującym, co nastręczającym niespokojnych myśli. Samodzielne przewożenie mebli to spore wyzwanie. Mało kto dysponuje zarówno odpowiednio dużym samochodem i wystarczającą ilością czasu, by jeździć w tę i powrotem. Samo kursowanie nie przeraża jeszcze aż tak bardzo, jak fakt wnoszenia mebli nierzadko powyżej parteru. Potrzeba siły, czasu, dużego zaangażowania, by sprawę załatwić zwinnie i bez problemu. Ten trudny moment, konieczny do otwarcia kolejnego rozdziału życia w nowym miejscu można przejść jednak bezboleśnie. Warto zdać się na pomoc i przeprowadzki zlecić firmie, która się w tym specjalizuje.
TRANS-KOW cennik przeprowadzek w Poznaniu

Ile kosztują przeprowadzki w Poznaniu? Jak kształtuje się cennik usług?

Firma Trans-Kow działająca m. in. na terenie Poznania, od lat specjalizuje się w przewozie mebli, sprzętów AGD, materiałów budowlanych, armatury łazienkowej, a także przesyłek, paczek i drobnych towarów. Poznań to obszar, który znamy jak własną kieszeń. Jeżeli jednak planują Państwo dalszą przeprowadzkę, staniemy na wysokości zadania. Świadczymy również szeroko zakrojone usługi transportu krajowego i mini transportu krajowego. Dysponujemy flotą samochodową, w skład której wchodzą samochody marki Fiat Doblo o ładowności 750 kg przeznaczone do mniejszych transportów oraz większe auta marki Fiat Ducato, z windą ułatwiającą załadunek i wyładunek, o ładowności 1150 kg. Zapewniamy kompleksowość wykonania usługi. Wiemy, że powierzone nam rzeczy stanowią dla Państwa szczególną wartość, dlatego zapewniamy bezpieczeństwo mienia i gwarancję pewnego transportu.

Dzisiejszy rynek, to miejsce, które eliminuje niesolidnych usługodawców. Siła rekomendacji sprawia, że klienci sami dokonują selekcji, w zależności od jakości wykonanej usługi wystawiając firmie ocenę pozytywną bądź negatywną. Jeżeli wśród Państwa znajomych nikt nie może polecić zaufanej firmy świadczącej usługi transportowe, my podpowiemy na co zwrócić uwagę, by przeprowadzka nie była koszmarem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu
– od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8:00 do 20:00.

kontakt telefoniczny:
512 - 732 - 612
adres e-mail:
biuro@trans-kow.pl
| przeprowadzka Poznań | transport przeprowadzki Poznań | przeprowadzki Poznań cennik | przewóz mebli Poznań
S-COM.pl
Cennik usług kształtuje się w zależności od wielkości przeprowadzi. Pod uwagę brane są m. in.:
- odległość, jaką trzeba przejechać,
- czy transport odbywa się na terenie Poznania czy poza jego obszarem,
- liczba i waga mebli,
- czy do załadunku, rozładunku i wniesienia mebli na konkretne piętro będą potrzebni dodatkowi pracownicy, czy wystarczy tylko kierowca
- itp.
Ceny wynajęcia samochodu z kierowcą i pracownikiem do pomocy mogą kształtować się od 100 do 160 zł za godzinę. Są to jednak kwoty szacunkowe za usługę obowiązujące w różnych miastach. W Trans-Kow zawsze dokonujemy indywidualnej wyceny, bo każda przeprowadzka jest inna, tak jak inne mogą być oczekiwania poszczególnych klientów. Do zlecenia możemy wystawić również fakturę VAT.
Firma ukierunkowana na klienta, na podstawie jego wytycznych powinna przygotować bezpłatną kalkulację, bez konsekwencji uiszczania opłat w sytuacji, gdy klient postanowi jednak nie skorzystać z usługi.
W przypadku decyzji o podjęciu współpracy, firma przeprowadzkowa powinna przygotować umowę ujmującą wszystkie ustalenia. Klient musi mieć pewność, że usługa zostanie wykonana w terminie, profesjonalnie, a jego mienie bezpiecznie dojedzie do celu. W zależności od potrzeb, transport można również ubezpieczyć, co również powinno być zapisane w treści umowy.
Powyższe wskazówki z pewnością rozwiały Państwa podstawowe dylematy związane z przeprowadzką. W przypadku zaistnienie nowych pytań zapraszamy na naszą stronę. Chętnie udzielimy dodatkowych odpowiedzi i wspólnie zaplanujemy Państwa przeprowadzkę w nowe miejsce.